Централізована закупівельна організація Агентства відновлення

128
24 Квітня 2025

Міністерство розвитку громад та територій України інформує, що відбулася офіційна презентація Централізованої закупівельної організації Агентства відновлення. 

На початку квітня цього року Уряд схвалив постанову про створення ЦЗО. Її діяльність координуватиме безпосередньо Агентство. Організація буде закуповувати товари та послуги. Це роботи безпосередньо з будівництва, експлуатаційного утримання доріг і розробки проєктної документації. 

Насамперед закупівлі будуть здійснюватися для обласних служб відновлення Агентства відновлення. Також є можливість здійснювати закупівлі для інших замовників будівництва — органів місцевого самоврядування, обласних військових адміністрацій, державних підприємств тощо.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

load
digest icon digest icon
Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО