Результати роботи Prozorro за 6 років

416
1 Серпня 2022

Prozorro повідомило, що Україна заощадила 210 млрд грн завдяки проведенню аукціонів на Prozorro з 01.08. 2016. Саме з 01.08. 201 використання електронної системи публічних закупівель стало обов’язковим для державних замовників. З того часу в тендерах на Prozorro взяли участь 138 тисяч компаній та приватних підприємців.

З початком повномасштабної війни через Prozorro було укладено договорів на 60 млрд грн. На аукціонах в електронній системі з 24 лютого було заощаджено 1,7 млрд грн.

Через зміни у законодавстві за останній місяць кількість процедур, проведених у Prozorro, зросла в 3 рази у порівнянні з попереднім.

Група компаній “Радник” нагадує, що у кожного є можливість ознайомитися з електронною книгою «Все, що необхідно знати про договори в публічних закупівлях» — це збірка договірної практики з публічних закупівель. Обіцяємо, без рішень Органу оскарження, суддівської практики та висновків ДАСУ ви не залишитесь. У книзі «в тему» підібрана практика відповідних органів. Замовити можна за посиланням: https://radnyk.academy/e-book

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

load
digest icon digest icon
Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО