«Радник в сфері державних закупівель» презентує новий портал RADNUK.COM.UA: що і для чого?

373
5 Березня 2020

Покращуємось для вас.

Ми маємо так багато корисного матеріалу, що створили портал RADNUK.COM.UA, на якому щодня публікуватимемо корисну та важливу для вас інформацію у сфері публічних закупівель.

RADNUK.COM.UA — це інтернет-журнал для замовників та учасників публічних (державних) закупівель, а також для всіх, хто пов’язаний або цікавиться сферою публічних (державних) закупівель. Сайт функціонує як повноцінна інформаційна платформа у сфері публічних закупівель. Уся інформація на порталі оновлюється щодня. Для передплатників інтернет-журналу доступними 24/7 є:

 • новини закупівель. Оновлення та доповнення розділу відбувається в режимі 24/7, зокрема й новинами редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель», на які варто звернути увагу;
 • окремі розділи за галузями закупівель;
 • зразки документів, розроблені найкращими практиками-закупівельниками;
 • правова база;
 • можливість у будь-який момент поставити питання, яке стосується публічних закупівель;
 • спеціалізовані статті, підготовлені провідними експертами в галузі закупівель, в яких ті роз’яснюють зміни в законодавстві та нюанси процесу закупівель, аналізують практику і розробляють рекомендації щодо її застосування, досліджують і пропонують вирішення актуальних проблем і суперечливих питань. Розділ оновлюється в режимі 24/7.

Варто зауважити, що абсолютно всі публікації в журналі також розміщено на порталі. І якщо паперова версія журналу потрапляє до рук раз на місяць, то на портал статті потрапляють миттєво. Так, уже зараз, окрім публікацій, що є в журналі, передплативши портал за акційною ціною, ви прочитаєте там удвічі більше статей.

Ось деякі з них:

 1. «Інформація про кінцевого бенефіціарного власника в ЄДР від “А” до “Я”: усе, що необхідно знати про відмову в участі у процедурі (частина І)», автор — Валерій Урлюк.
 2. «Антикорупційна програма юридичної особи та її роль у закупівлях», автор — Тетяна Руденко.
 3. «Оскарження висновків про результати моніторингу закупівлі: короткий огляд окремих судових рішень», автор — Олег Волянський.
 4. «Зміни у здійсненні попередньої оплати розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів», автор — Олена Жадан.
 5. «Порушення принципу добросовісної конкуренції під час участі в торгах: синхронність дій та спільні електронні інструменти», автор — Тетяна Руденко.
 6. «Три ситуації, де є дискримінація: вимоги до обладнання, матеріально-технічної бази й актуальна практика АМКУ», автор — Анна Селютіна.
 7. «Товар здав. Товар прийняв. Як організувати процес?», автор — Георгій Яковлєв.
 8. «Моніторинг і скарга одночасно: чому, навіщо і що робити?», автор — Анастасія Матвійчук.

RADNUK.COM.UA — це журнал, який під рукою у вашому ноутбуці чи телефоні 24/7.

З повагою до читачів —
редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель»

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

  load
  digest icon digest icon
  Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель