Prozorro: 5 найкращих публічних закупівель січня 2024

487
9 Лютого 2024

Prozorro  оголосило чемпіонів серед публічних замовників січня, що минув. Цього разу ними стали: ДП “Добропіллявугілля-видобуток”, ДП “Агенція закупівель у сфері оборони (Державний оператор тилу)”, ПАТ “Акціонерна компанія “Київводоканал”, Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради та КНП “Вінницьке шляхове управління”.

Збагачення вугілля

Проведення відкритої закупівлі допомогло ДП “Добропіллявугілля-видобуток” заощадити понад 88 млн грн на процедурі. Це 43% різниці.

На збагачення 540 тис. тонн вугілля планували спрямувати 207 млн грн, або 383 грн на тонну. Натомість зараз замовник сплачуватиме 119 млн грн, або 220 грн.

В торгах брали участь 3 учасники. Переможна пропозиція постачальника виявилась всього на 22 тис. грн меншою, ніж у конкурента.

Балістичні шоломи

На відповідних торгах ДП “Агенція закупівель у сфері оборони (Державний оператор тилу)” змогла заощадити 30 млн на бойових шоломах різних розмірів. Такі результати дала конкуренція 4 постачальників.

За підписаним договором ціна одного шолома складає 7,7 тис. грн.

Речовини для очищення води

“Київводоканал” заощадить 40 млн грн на закупівлі гідроксихлорид алюмінію для підготовки питної води. Договір уклали на 130 млн грн – на 23% дешевше за очікувану вартість.

Такий результат принесла конкуренція 4 учасників.

Квадрокоптери

Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради проводив закупівлю 56 квадрокоптерів та акумуляторів до них, заощадивши 18% коштів. Переможець з-поміж 10 учасників запропонував поставити дрони DJI Mavic 3 Thermal за 11,5 млн грн, що на 2,5 млн грн менше від очікуваної вартості. 

За договором ціна одного дрона склала 197 тис. грн, а акумулятора – 8 тис. грн. Водночас в мережі вартість закуплених дронів починається від 199 тис. грн за штуку, а відповідних батарей – 8,5 тис. грн за штуку.

Технічна сіль

КНП “Вінницьке шляхове управління” закупило 2 тис. тонн технічної солі для посипання доріг на 3 млн грн дешевше, ніж планувало. Конкуренція у відповідній закупівлі в Prozorro Market сягнула 13 учасників.

За вартістю договору у 9 млн грн один кг технічної солі коштує 4,6 грн. Однак вартість 1 кг солі для посипання доріг у Вінниці може досягати і 12 грн.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель