Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про критичну інфраструктуру»

665
7 Грудня 2022

07.12.2022 надано для ознайомлення Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про критичну інфраструктуру» (щодо сфери застосування Закону) №8265 від 06.12.2022.

Запропоновані цим проектом Закону зміни до статті 3 Закону України «Про критичну інфраструктуру» направлені на уточнення сфери дії, а саме, що цей Закон регулюватиме відносини у сфері функціонування та захисту критичної інфраструктури в цілому та її об’єктів не лише у мирний час, але і в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану, особливого періоду. При цьому, в умовах надзвичайних ситуацій,
надзвичайного та воєнного стану, особливого періоду особливості захисту та правового режиму об’єктів критичної інфраструктури регулюватимуться законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про правовий режим надзвичайного стану», «Про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період» та «Про оборону України».

Прийняттям Закону буде усунена прогалина у законодавстві та забезпечено суб’єктам національної системи захисту критичної інфраструктури можливість реалізовувати свої повноважень, визначені у Законі, в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану, особливого періоду, а не лише у мирний час.

Нормативно-правові акти, які будуть корисними для закупівельної громади саме в період воєнного стану можна знайти на порталі у Правовій базі у розділі “Воєнний стан“:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

load
digest icon digest icon
Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО