Новини закупівель, випуск за 7 травня

950
7 Травня 2020

Автоматичне формування звіту про результати проведення спрощеної закупівлі

Команда Prozorro активно працює над реалізацією норм нової редакції закону України “Про публічні закупівлі”. Планується, що до 07 травня Звіт про результати проведення спрощеної закупівлі вже буде реалізовано в системі.

Детально за посиланням

Зміни до законодавства що дозволять підтримати  українського виробника

За повідомленням прес-служби Мінекономіки: Щороку Україна витрачає сотні мільярдів гривень на державні закупівлі. Принципи та підходи, на яких побудована система Prozorro, абсолютно підтримуються Мінекономіки. Водночас у період світової економічної кризи сфера публічних закупівель може стати драйвером зростання для українського бізнесу, у тому числі, завдяки промисловій локалізації. 

Більшість країн світу на сьогоднішній момент погоджуються з тим, що одним з дієвих механізмів виходу з кризи є підтримка національного виробника через так звані нецінові критерії в державних закупівлях.

Це означає, що при співмірних цінах на ту чи іншу продукцію одним із визначальних критеріїв стає локалізація виробництва на території держави.

Такі захисні механізми працюють в Європейському союзі та всіх розвинутих країнах світу.

Без відродження промислового виробництва подолання кризи буде неможливим.

Держава має не на словах, а на ділі підтримати український бізнес, який сплачує податки і створює робочі місця.

Зараз Мінекономіки працює над змінами до нашого законодавства, які дозволять, не порушуючи жодних міжнародних зобов’язань, підтримати українського виробника.

Джерело

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель