Новини закупівель, випуск за 4 травня

725
4 Травня 2020

Постачальники товарів і послуг для протидії COVID-19, ТОП від ПРОЗОРРО

Станом на 30 квітня, державні структури провели закупівлі товарів, робіт та послуг для протидії коронавірусу, згідно з відповідною постановою КМУ від 20 березня 2020 р. № 225, на суму 2,6 млрд грн. Тод ТОП 5 постачальників за сумою укладених договорів, а також за кількістю контрактів за посиланням.

Програму «Велике будівництво» виконають в повному обсязі та в зазначені строки

Під час брифінгу у Кабміні, Міністр розвитку громад та територій України, зазначив, що триває Президентська програма «Велике будівництво», вона буде виконана в зазначені строки та в повному обсязі. Програма включає майже 380 об’єктів, серед яких – школи, садочки, спортивні об’єкти тощо.

Як зазначив Міністр, завдяки реалізації проєктів «Великого будівництва» на будівництво доріг залучено близько 180 тис. громадян та створено 80 тис. робочих місць для реалізації проєктів соціально-економічної інфраструктури. Будівництво є рушійною силою економіки. «Опосередковано воно також забезпечує додаткові робочі місця в інших галузях – це виробництво будівельних матеріалів, логістика, транспорт, інші послуги та сервіси»

Детально за посиланням

Системна співпраця для модифікації закупівель

Українська Рада Бізнесу опублікувала звернення до представників влади щодо складної ситуації у сфері публічних закупівель.

Текст заяви за посиланням.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель