Новини закупівель, випуск за 2 липня

236
2 Липня 2020

Єдина державна електронна система у сфері будівництва

Вчора Урядом була прийнята Постанова «Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва». Експериментальним проєктом передбачено створення та внесення відомостей до Реєстру будівельної діяльності першої черги Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва.

Детально за посиланням

Локалізація як неціновий критерій

Часткова локалізація, як кваліфікаційний критерій для участі в закупівлях, підтримає українську економіку, і не зашкодить функціонуванню системи ProZorro. 

За словами Прем’єр-міністра – «Prozorro – це яскравий, ефективний інструмент, який визнали у Європі. Це хороший механізм подолання корупції. Тому ProZorro не може бути скасована, цей інструмент буде жити. 

Ми не говоримо про тотальну локалізацію, це суперечить нашим домовленостям з європейськими та світовими партнерами. Але ми говоримо сьогодні про визначення інших нецінових критеріїв у державних закупівлях. Це можуть бути критерії участі українських виробників у деяких сферах державних закупівель. Це важливо для підтримки власної економіки. Таким шляхом йде більшість країн світу, коли настала криза»

Детально за посиланням

Щотижневий e-mail - дайджест
Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.
Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель