Новини закупівель, випуск за 19 червня

575
19 Червня 2020

Водяні знаки, як захист персональної інформації підприємців

Відсьогодні учасники закупівель при завантаженні документів у систему Prozorro можуть використовувати водяні знаки. Це дозволить захистити персональні дані підприємців від несанкціонованого використання та шахрайства. Першим електронним майданчиком, який реалізував цей інструмент, став Zakupki.Prom.ua. Незабаром водяні знаки з’являться і на інших електронних майданчиках.

Детально за посиланням

Комісією з розподілу субвенції схвалено близько 900 проектів

17 червня відбулось засідання, у Мінрегіоні, Комісії для розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами та за об’єктами (заходами).

Детально за посиланням

Прозорість та ефективність використання коштів Фонду для боротьби з COVID-19 забезпечує Мінфін 

Станом на 15 червня 2020 Урядом прийняті рішення (з урахуванням протокольних рішень) про виділення 36,1 млрд грн коштів з фонду боротьби з COVID-19: відповідно до постанов Уряду виділено 18,7 млрд грн, протокольними рішеннями передбачено можливість виділення ще 17,4 млрд грн коштів Фонду.

Детальна інформація про напрями використання коштів та касові видатки станом на 15 червня 2020 року наведено на інфографіці.

Станом на 15 червня фактично використано 1,8 млрд грн Фонду.

Детально за посиланням

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель