Новини закупівель, випуск за 12 травня

743
12 Травня 2020

Зміну ціни на соціальні та протиепідемічні товари необхідно дикларувати

8 травня опублікована постанова КМУ “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення” від 22.04.2020 р. № 341. Постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування і діє до закінчення карантину.

Це стосуватиметься товарів продуктового набору та медичного призначення, зокрема: парацетамол, антисептики. медичні маски та ін.

Детально за посиланням

Витрачено понад 1,8 млрд грн на запобігання поширенню коронавірусу

Мінфін проводить постійний моніторинг бюджетних видатків на придбання розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів товарів, необхідних для здійснення заходів із боротьби з коронавірусом. 

За даними Держказначейства, з 1 березня до 29 квітня 2020 року включно, за рахунок бюджетів усіх рівнів здійснено платежів на суму 1,8 млрд грн, в тому числі 455 млн грн коштів держбюджету та 1 349 млн грн коштів місцевих бюджетів. 

Загальна сума зареєстрованих бюджетних зобов’язань за всіма закупівлями товарів і послуг для боротьби з COVID 19 становить 2 398 млн грн (512 млн грн – державний бюджет, 1 886 млн грн – місцеві бюджети).

Детально за посиланням

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО