Новий Лист Мінекономіки Щодо спрощених закупівель

637
5 Травня 2020

Мінекономіки опубліковано лист № 3304-04/28729-06 від 05.05.2020

1. Щодо спрощених закупівель

  • В яких випадках замовник повинен оприлюднювати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, а в яких – ні?
  • Як оприлюднюється звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, якщо предметом договору є придбання декількох предметів закупівлі?
  • Чи треба коригувати в річному плані ті закупівлі, сума яких не перевищує вартісні межі, визначені частиною першою статті 3 Закону?
  • Чи можна завершити допорогові закупівлі, розпочаті до введення в дію цього Закону?
  • Чи є винятки для застосування спрощених закупівель?
  • Які етапи проведення спрощених закупівель?
  • Як змінювати істотні умови договору, який укладено за результатами спрощеної процедури та договору, який передбачає оприлюднення звіту?

2. Умови застосування окремих видів закупівлі та оприлюднення інформації про них в електронній системі закупівель

3. Особливості проведення окремих етапів спрощеної закупівлі

Лист за посиланням

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icondigest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель