Нові стандарти харчування потребують постійного покращення системи закупівель

524
19 Лютого 2024

Нові стандарти харчування потребують постійного покращення системи закупівель. Це робота, яку Уряд веде системно, аби спрощувати та полегшувати цей процес. Нещодавнє рішення Уряду зробить закупівлю продуктів для закладів освіти ще простішою та доступнішою – через електронний каталог Prozorro Market. На цьому наголосила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час наради щодо впровадження Реформи шкільного харчування, за участю першої леді України Олени Зеленської. 

«Реформа шкільного харчування безумовно одна з найважливіших, тому Уряд спрощує бюрократичні процедури, пов’язані із закупівлею продуктів для закладів освіти, охорони здоров’я та інших бюджетних установ. Ми вже неодноразово бачили на практиці ефективність використання електронного каталогу Prozorro Market. Механізм закупівель за цим інструментом економить час та ресурси, зменшує ризики корупції та заощаджує кошти під час проведення закупівельних процедур», – зазначила Юлія Свириденко.

За новою процедурою держустанови купуватимуть продукти, вартість закупівлі яких 100 тис. грн та вище. Детальніше про нещодавнє рішення Уряду можна дізнатися за посиланням

«Цього року уряд взяв курс на посилення нашої економічної самозарадності. І найкращий метод – підтримувати українське, як у публічних, так і приватних закупівлях. Адже до 40% вартості від товарів українського виробництва повертається назад українцям у вигляді зарплат, податків та зборів по всьому ланцюгу створення доданої вартості. Крім того, постачання локальної продукції до закладів освіти додатково сприятиме розвитку місцевих виробників. Держава, своєю чергою, підтримує українських виробників через гранти на запуск чи розвиток бізнесу, програми доступних кредитів та інші ініціативи», – додала Перший віцепрем’єр-міністр.

Загалом у бюджеті на цей рік заклали понад 40 млрд грн на програми підтримки бізнесу.

Джерело: веб-портал Міністерства економіки України

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО