НКРЕКП про можливе скасування граничних цін (прайс-кепів) на ринку електроенергії

560
15 Листопада 2023

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг повідомляє:

Сьогодні в окремих засобах масової інформації був оприлюднений матеріал із заголовком «У НКРЕКП заявили про необхідність скасування прайс-кепів на ринку електроенергії у 2024 році» з посиланням на першоджерело Forbes Ukraine.

Звертаємо увагу на те, що в жодних своїх інформаційних повідомленнях на офіційних комунікаційних майданчиках НКРЕКП не зазначала про можливе скасування граничних цін (прайс-кепів) на ринку електроенергії.

Позиція Регулятора полягає в тому, що на сьогоднішній день перегляд граничних цін на організованих сегментах ринку електричної енергії здійснюється з метою подальшої лібералізації ринку та створення фінансово-економічних умов для роботи на ньому високоманевреної (пікової) розподіленої генерації (детально з релізом можна ознайомитись тут).

Принагідно повідомляємо, що підстави для перегляду граничних цін регламентовані виключно чинною Методикою визначення істотного коливання цін та встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку, затвердженою постановою НКРЕКП від 27.09.2022 № 1221.”.

Про електричну енергію з погляду публічних закупівель ви знайдете інформацію на порталі Радник в розділі “Електрична енергія“:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО