Необов’язковість тестування для УО

527
30 Червня 2022

Група компаній “Радник” ділиться “інсайдерською інформацією” щодо (не)обов’язковості проходження тестування уповноваженими особами.

Надійні джерела повідомляють, що Prozzoro прибрало валідацію для обов’язковості проходження тестування уповноваженими особами.

Як відомо,Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 723, якою внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» і від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану».

Пунктом 41  Постанови Кабміну від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» передбачено, що відповідальною за організацію та проведення закупівель, визначених у підпункті 1 цього пункту, може бути уповноважена особа або інша особа, визначена замовником.

Утім якщо ви ще не склали тестування, радимо не зловживати таким послабленням. Тим більш, на порталі RADNUK.COM.UA є розділ “Тести”, де містяться питання аналогічні тим, які ви будете проходити на офіційному сайті Прозорро.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель