НАЗК удосконалило Базу знань

226
30 Листопада 2023

На офіційному вебпорталі Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомили, що НАЗК запустило оновлену Базу знань. Крім сучасного дизайну, який розроблено на основі клієнтського досвіду та побажань користувачів, ми удосконалюємо пошукову систему – тепер результати пошуку ставатимуть точнішими.

Також База знань тепер підтримує версійність та історичність. Наприклад, у розділі «Декларування» ви зможете переглянути чинні роз’яснення з заповнення декларацій, а також повернутись до тих, які втратили чинність. Подальші зміни та доповнення до роз’яснень, які НАЗК вноситиме на основі законодавчих змін та запитів користувачів, вноситимуться до Бази знань із забезпеченням можливості перегляду попередніх редакцій роз’яснень Це допоможе тим, хто відстежує зміни, які відбуваються в процесі зміни правил декларування, конфлікту інтересів тощо, а також громадським активістам, які переглядатимуть декларації публічних службовців за попередні звітні періоди.

В деяких роз’ясненнях тепер можна буде переглянути відеоінструкції. Наразі це стосується попередніх версій роз’яснень про декларування, проте надалі відеоінструкції можуть з’являтись і в інших розділах.

Також покращено можливість залишати відгуки та зауваження про кожен окремий пункт роз’яснень. Користувачі можуть поставити йому оцінку від 1 до 10 та залишити коментар про причину тієї чи іншої оцінки. Хоча раніше система відгуків також існувала, проте оновлена система дозволить ефективніше аналізувати якість зворотного зв’язку. Відгуки користувачів можуть безпосередньо впливати на функціонал Бази знань та зміст роз’яснень.

Нагадуємо, що в Базі знань можна знайти відповіді на поширені питання з приводу декларування, конфлікту інтересів, технічних помилок в реєстрах НАЗК, а також рекомендації для викривачів корупції, політичних партій та уповноважених осіб з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, що у Правовій базі порталу є розділ “Декларування“:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО