Наближаємо перемогу та допомагаємо протягом жовтня

939
3 Листопада 2022

Ми не здаємось, нас не зупинити, і це має значення!

Кожного місяця група компаній «Радник» з допомогою усіх, хто користується нашими послугами та товарами, продовжує допомагати військовим і постраждалим під час війни в Україні та зараз звітує про це.

Дуже приємно, що в нашій команді кожен піклується про майбутнє нашої країни. У цьому місяці завдяки Олені Сайко, Катерині Плашенко, Дмитру Мовчанюку, Олегу Підгірському ми:

Звісно, ми не забуваємо підтримувати користувачів порталу RADNUK.COM.UA. За зверненнями військових та окупованих підприємств надаємо їм безкоштовний доступ до порталу RADNUK.COM.UA.

Багато про що не пишемо, оскільки постійно намагаємось допомагати тим, хто цього потребує https://t.me/VolunteerTalksKyiv.

З усіх платних заходів та товарів, які реалізуються в групі компаній «Радник», частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни.

Детально про те, як ми допомагаємо кожного місяця, читайте за посиланням https://radnyk.ua/help-%D0%B7%D1%81%D1%83.

У нас попереду ще довгий шлях, але завдяки підтримці одне одного ми його подолаємо і матимемо майбутнє у нашій незалежній Україні!

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

load
digest icon digest icon
Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО