Міноборони про право українських виробників на прибуток у ціні на продукцію військового призначення

219
2 Листопада 2023

Міністерство оборони України повідомляє, що підготувало проєкт постанови Кабміну, яким підтверджує право українських виробників на прибуток у ціні на продукцію військового призначення за весь період дії воєнного стану.

Основна мета Міністерства – забезпечити ЗСУ зброєю, в тому числі тією, відповіді на яку не може дати ворог. Тому розвиток і допомога українському військово-промисловому комплексу – це те, чому Міноборони приділяє увагу. Зараз ми вирішуємо проблему правової невизначеності, яка виникла майже півроку тому після завершення ревізії Держаудитслужби.

Українські компанії, що озброюють та одягають армію і при цьому сплачують податки, надають робочі місця, мають право на прибуток. Прибуток для підприємств ВПК – це те, що дозволяє їм інвестувати у винаходи та експериментальні розробки. Це інвестиція у підсилення ЗСУ, а відтак – у наближення перемоги.

Документ розробили спільно з представниками сектору ВПК, серед яких – ключові Асоціації, що об’єднують виробників військової продукції та тилових постачальників. Його погодили на зустрічі, яку вперше провели за ініціативи Міністра оборони Рустема Умєрова.

Проєкт постанови вже найближчими днями передадуть на розгляд Уряду.

З публікаціями, тематикою яких є особливості здійснення закупівель для потреб оборони ви можете ознайомитися у розділі “Оборонні закупівлі”

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО