Єдина інформаційна система обліку НПІ повідомляє, що Уряд вніс значні зміни до «Обов’язкових вимог до створення (модернізації, модифікації, розвитку), адміністрування та забезпечення функціонування засобу інформатизації», затверджених постановою КМУ від 21.02.2025 № 205.
Метою цих змін є актуалізація та оптимізація процесів, пов’язаних з життєвим циклом засобів інформатизації, у зв’язку із законодавчими змінами підходів до створення систем інформаційної безпеки.
Основні новації та зміни:
- скасування інституту комплексної системи захисту інформації (КСЗІ)
- оновлення термінології та принципів
- спрощення вимог до документації
- уточнення стадій життєвого циклу
Найважливішою новацією є кардинально переосмислена матриця дій, яка тепер супроводжує кожну стадію життєвого циклу. Це допомагає уніфікувати підхід до планування й управління цифровими проєктами, забезпечуючи послідовність та відповідність виконуваних заходів на кожному етапі.
Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель: