ДПС щодо перевірки оподаткування фізичних осіб

211
23 Жовтня 2023

Державна податкова служба України інформує, що з 01.08.2023 набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Так, відповідно до положень підпункту 69.21 пункту 69 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу поновлені документальні перевірки, що були розпочаті та не завершені до 24 лютого 2022 року, крім перевірок, для яких встановлено мораторій.

Документальною плановою перевіркою фізичної особи – платника податків, який здійснював діяльність у сфері реалізації підакцизної  продукції   та задекларував значний  обсяг доходів за перевіряємий період – 1,3 млрд грн, фахівцями підрозділу перевірок оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області виявлені порушення податкового законодавства. Зокрема, з податку на додану вартість у частині не складання та не реєстрації податкових накладних на суму 96,7 млн грн, податку на  доходи  фізичних осіб у частині завищення вартості витрат, пов’язаних з отриманням доходу, на суму 10,9 млн гривень.

За результатами перевірки донараховано 124,4 млн гривень податків і зборів.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО