Долучайтесь до закупівельних підсумків серпня від Академії Радник

197
23 Серпня 2023

Щомісяця Академія Радник готує для вас актуальне та найголовніше з того, що потрібно знати замовникам й учасникам закупівельного простору, і готова поділитися з вами цією цінною інформацією на вебінарі «Закупівельні підсумки літа. Готуємось до осінніх нововведень».

Щомісячний бонус — для передплатників порталу RADNUK.COM.UA участь у підсумках від Академії Радник безкоштовна. Якщо ви ще не з нами, долучайтеся (тисніть гіперпосилання).

Що робити передплатникам, щоб переглянути вебінар?

Нічого! Колеги, ми цінуємо ваш час, тому передплатникам порталу НЕ потрібно:

  1. додатково реєструватись на вебінар: ані телефонувати, ані відправляти повідомлення / анкети, ви автоматично маєте змогу долучитися до заходу;
  2. зберігати відеозапис чи звертатись до менеджера, щоб його отримати: відео буде доступне як у день заходу (у кінці цієї статті), так і в будь-який інший зручний саме для вас час! Підсумки місяця, як і інші відеороз’яснення, зберігаються на порталі «Радник» у розділі «Відео».

Окремо нагадуємо, що на порталі «Радник» є понад 690 зразків документів, зокрема шпаргалка щодо товарів, робіт або послуг, які звільняються від оподаткування (ПДВ) або оподатковуються за нульовою ставкою.

Дякуємо, що ви з нами. Працюємо для вас та з вами!

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО