До платформи Prozorro+ можуть приєднуватися благодійні фонди та громадські організації

58
11 Квітня 2022

Вони зможуть купувати на платформі необхідний товар або фінансувати потреби замовників

Платформа для задоволення гуманітарних потреб держави Prozorro+ надасть доступ до реєстрації благодійним фондам та громадським організаціям з України та з-за кордону. Передбачається, що благодійні фонди або ГО зможуть шукати під свої потреби постачальників товарів або надавати необхідні товари органам державної чи комунальної власності. Участь є безкоштовною. 

“Ми отримали запити від благодійних фондів та громадських організацій на приєднання до платформи. Так само як державні організації, вони потребують якомога швидше знаходити гуманітарні товари. Це допоможе закривати деякі потреби в тому числі державних або місцевих органів влади, оскільки багато фондів співпрацюють з військово-цивільними адміністраціями, селищними радами, лікарнями тощо. Крім цього, благодійники можуть виступати донорами потреб, які мають замовники на Prozorro+”, — зауважив генеральний директор ДП “Прозорро” Василь Задворний.

Наразі перелік товарних категорій в Prozorro+ налічує понад 150 позицій (зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори тощо) та постійно оновлюється. Водночас платформа не займається пошуком постачальників товарів військового призначення — наприклад, касок або бронежилетів. 

На платформі вже працюють державні та комунальні органи влади, зокрема — Міністерство аграрної політики, Міністерство соціальної політики, Штаб гуманітарної допомоги при Національному агентстві з питань запобігань корупції (фонд Штаб UA), Укрзалізниця та Львівська ОДА. Для масштабування на всю країну платформа активно наповнюється товарами від постачальників. 

Крім цього, передбачається участь великих міжнародних донорів на платформі, які зможуть фондувати потреби України та отримувати звіти про виконання цих запитів. 

Нагадаємо, що платформа Prozorro+ була запущена 30 березня. Головне завдання платформи — це згуртувати український бізнес навколо нагальних потреб української держави та системно задовольняти їх. 

Платформа збирає запити державних та місцевих органів влади, військово-цивільних адміністрацій та гуманітарних штабів, а також шукає постачальників в Україні та за кордоном, які продають необхідні нашій державі товари. 

Зареєструватися на платформі можна через один з електронних майданчиків, які на волонтерських засадах стали партнерами Prozorro+: E-Tender, Zakupki.prom.ua, SmartTender, Держзакупівлі.Онлайн, Тендер-Онлайн або Playtender. Аби подати свою пропозицію/запит на потребу, потрібно зареєструватися на одному з перелічених електронних майданчиків. Подача пропозицій для бізнесу і публікація потреб для замовників також є безкоштовними. 

Більше про платформу Prozorro+ читайте на сайті Prozorro.

Платформу Prozorro+ розробило державне підприємство “Прозорро” разом з державною установою “Професійні закупівлі” та електронними майданчиками. 

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель