ДАСУ про результати здійснених перевірок

348
3 Серпня 2022

Державна аудиторська служба України на своєму офіційному вебпорталі повідомляє про результати діялності у 2022 році:

Протягом січня- червня 2022 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 32,4 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на 22,4 млн грн. За допущені фінансові порушення 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Проведеними державними фінансовими аудитами виявлено неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на загальну суму 660 млн грн.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області у січні – червні 2022 року завершили проведення 11 ревізій та 4 аудитів. Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 58,3 млн грн. За результатами аудитів попереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму 50,1 млн грн.

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом І півріччя 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн. Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, становив майже 11 млн грн.

Протягом січня – червня 2022 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів, на 45,6 млн грн. Завдяки роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на 14,5 млн грн та отримано додаткового результату (економічного ефекту) на 16,2 млн грн. За результатами складених висновків про результати моніторингу закупівель замовники відмінено торгів за 41 процедурою закупівель на загальну суму 363,9 млн грн та забезпечено розірвання 24 договорів на суму 85,3 млн грн.

Протягом шести місяців 2022 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів на 46,1 млн грн. Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на 16,0 млн грн. Через упровадження об’єктами контролю пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на 42,4 млн грн. 

Київські аудитори протягом січня-червня 2022 року забезпечили відшкодування втрат майже на 18,0 млн грн та попередили незаконних витрат на 92,1 млн грн.

Проведеними моніторингами попереджено витрати коштів за процедурами закупівель, здійсненими з порушеннями законодавства, на загальну суму – 92,1 млн грн, з яких відмінено торгів за 1 процедурою загальною очікуваною вартістю 62,9 млн грн та забезпечено розірвання 8 договорів на загальну суму 29,1 млн гривень.

Східним офісом Держаудитслужби протягом січня – червня  2022 року проведено 392 заходи державного фінансового контролю: 6 ревізій, 3 перевірки закупівель, 2 державні фінансові аудити та 381 моніторинг закупівель.

У січні ‒ червні 2022 року працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області вжили заходів щодо відшкодування втрат, виявлених під час ревізій на загальну суму 19,7 млн грн.

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня ‒ червня 2022 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на суму майже 7,5 млн грн.

Протягом січня червня 2022 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області провели 5 ревізій фінансово-господарської діяльності, 3 перевірки закупівель і 5 державних фінансових аудитів. Проведеними контрольними заходами виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 35,8 млн грн.

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня – червня 2022 року виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 328 млн грн.

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень – червень 2022 року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 61,6 млн грн. З початку року встановлено фінансових порушень на суму понад 104 млн грн.

Протягом січня – червня 2022 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області за результатами ревізій та перевірок закупівель забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 47,6 млн грн, за результатами аудитів – досягнення 184,5 млн грн економічного ефекту від упровадження наданих рекомендацій.

Нагадуємо, що на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Книги» доступний збірник висновків моніторингу закупівель з практичними порадами та доцільними рекомендаціями. Щоб не наступати на «закупівельні граблі» інших замовників, користуйтесь цією електронною книгою. Дивіться, як її знайти:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель