Чи обмежує коло учасників вимога щодо підтвердження інформації яка розміщена в інтернет поталі?

125
2 Серпня 2020

Рішення від 13.07.2020 № 13511-р/пк-пз щодо порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі

Згідно пункту 1 розділу 3 Документації Замовник встановив вимогу, що у складі Пропозиції учасник повинен надати довідку складену у довільній формі, за підписом уповноваженої особи Учасника яка повинна містити наступну інформацію…

Продовження за посиланням

“Радник в сфері державних закупівель” – надійна опора та корисні поради для замовників та учасників публічних закупівель. Передплачуйте, щоб нічого не пропустити. Передплатний індекс 89613.

Щотижневий e-mail - дайджест
Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.
Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель