Чергові зміни до Постанови №169

4638
14 Квітня 2022

Кабінет Міністрів України Постановою №437 від 12.04.2022 вніс зміни до пункту 1 постанови № 169 від 28.02.022 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 р. № 201.


Зміни, що вносяться до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169:

 1. Підпункт 1 доповнити абзацом такого змісту:
  “Замовник може здійснювати публічні закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, з використанням електронної системи закупівель, у тому числі з використанням електронних каталогів. У разі здійснення закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, не вносить інформацію про такі закупівлі до річного плану та не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель;”.
 2. У підпункті 3:
  1) в абзаці першому слова “передбачених цією постановою закупівель” замінити словами і цифрою “закупівель, передбачених абзацом першим підпункту 1 цього пункту”;
  2) доповнити підпункт абзацом такого змісту:
  “Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України. Сторони договору про закупівлю, що укладається відповідно до абзацу першого підпункту 1 пункту 1 цієї постанови, можуть встановити, що умови такого договору застосовуються до відносин, що виникли між сторонами до набрання чинності цією постановою виключно у разі, якщо на момент набрання чинності цією постановою у замовника за закупівлею предмета закупівлі, передбаченого договором про закупівлю, були наявні умови для застосування переговорної процедури закупівлі, визначені пунктами 2, 4, 5 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, або наявні умови для не застосування порядку проведення спрощених закупівель, визначені пунктами 2, 4, 5 частини сьомої статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”.”

Джерело: Урядовий портал

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

  load
  digest icon digest icon
  Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель