Через Prozorro у лютому 2024 замовники публічних закупівель уклали 28 тисяч договорів на 42,8 млрд грн за результатами конкурентних торгів

116
8 Березня 2024

Протягом лютого 2024 року замовники публічних закупівель уклали 28 тисяч договорів на 42,8 млрд грн за результатами конкурентних торгів у Prozorro. За результатами торгів минулого місяця загалом було заощаджено 3 млрд грн.

«Ми маємо зробити так, щоб навіть в умовах повномасштабної війни всі публічні закупівлі відбувались максимально швидко і прозоро. Адже система державних закупівель має стати основою для повоєнного відновлення України.

Водночас важливо, щоб якомога більше саме вітчизняних товарів та послуг закуповувались через Prozorro. Адже таким чином ми зможемо максимально ефективно вплинути на економіку і забезпечити її швидке відновлення. Найближчим часом ми будемо розширювати локалізацію на нові категорії товарів», – заявила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.

Минулого місяця у Prozorro оголосили 33,5 тис. закупівель на 74,3 млрд грн. Найбільші витрати запланували спрямувати на харчові продукти (14 млрд грн), будівництво та ремонт доріг (5,7 млрд грн), закупівлю електроенергії (5.5 млрд грн), будівництво та ремонт будівель (4,8  млрд грн), придбання ліків (3,7 млрд грн).

Також через Prozorro оголосили 295 закупівель БПЛА на 771 млн грн і 4 тендери на зведення фортифікаційних споруд на 127 млн грн.

Джерело: веб-портал Міністерства економіки України

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель