АМКУ схвалив узагальнену практику розгляду скарг у сфері публічних закупівель

696
23 Лютого 2024

 Антимонопольний комітет України повідомив, що на засіданні Антимонопольного комітету України 22 лютого 2024 року було схвалено узагальнену практику розгляду скарг стосовно закупівель у низці соціально важливих сфер.

З травня 2023 року розпочала свою роботу Комісія АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Відповідно до статті 61 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» Комітет як орган оскарження у сфері публічних закупівель має повноваження, визначені Законом України «Про публічні закупівлі», а також такі повноваження як, зокрема, затверджувати та оприлюднювати узагальнену практику розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

22.02.2024 АМКУ схвалив узагальнену практику Комісії з найбільш проблемних питань, які виникали під час розгляду скарг у сфері публічних закупівель протягом 2023 року. Вона стосується таких соціально важливих сфер:

  • електрична енергія;
  • папір офісний;
  • послуги зі встановлення та/або обслуговування систем пожежної сигналізації.

Врахування таких практичних напрацювань Комісії замовниками та учасниками процедур закупівель сприятиме підвищенню їх професійного рівня, позитивно вплине на ефективність підготовки тендерної документації та проведення процедур закупівель в цілому.

З рішеннями АМКУ, як Органу оскарження маєте змогу ознайомитися у електронній книзі Збірник рішень АМКУ, як Органу оскарження

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель