АМКУ: штраф за змову більше млн грн

383
27 Грудня 2023

 Антимонопольний комітет України повідомив, що рішенням від 26 грудня 2023 року визнав, що ТОВ «ЛАБ-СЕРВІС» і ТОВ «А-ЛАБ» вчинили порушення, передбачені пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

На них накладено штрафи на загальну суму 1 081 148 грн.

ТОВ «ЛАБ-СЕРВІС» і ТОВ «А-ЛАБ» разом брали участь у торгах, проведених Кіровоградською дитячою обласною лікарнею та Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Водночас Антимонопольний комітет України встановив, що вказані суб’єкти господарювання узгодили між собою умови участі у вказаних торгах, таким чином усунувши конкуренцію.

При цьому, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (постійно оновлюється).

З рішеннями АМКУ, як Органу оскарження маєте змогу ознайомитися у електронній книзі Збірник рішень АМКУ, як Органу оскарження

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель