АМКУ прийняв розпорядження щодо внесення змін до Тимчасових правил розгляду справ

199
24 Листопада 2023

Антимонопольний комітет України повідомив, що на своєму засіданні 23.11. 2023 за результатами погодження та проведених електронних консультацій схвалив Звіт про результати проведення електронних консультацій проєкту розпорядження АМКУ «Про внесення змін до розпорядження Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5» та прийняв це розпорядження, розроблене з метою забезпечення приведення у відповідність нормативно-правових актів, необхідних для реалізації положень Закону України від 09 серпня 2023 року № 3295-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про захист економічної конкуренції та діяльності Антимонопольного комітету України».

Розпорядженням пропонується вдосконалити порядок розгляду Комітетом та його територіальними відділеннями заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, який на сьогодні вже визначений розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5 «Про затвердження Тимчасових правил розгляду справ про порушення антимонопольного законодавства України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 травня 1994 року за № 90/299 .

Схвалений на засіданні Комітету 24.10.2023 проєкт акту зазнав змін, які не вплинули на його зміст, враховували висловлені до нього зауваження та пропозиції, що надійшли від громадськості (за результатами проведення електронних публічних консультацій) та під час погодження від Міністерства цифрової трансформації України.

Проєкт розпорядження погоджений Національним агентством з питань запобігання корупції та направлявся до Державної регуляторної служби України для отримання відповідних роз’яснень (позиції), Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України.

З метою подальшого проведення державної реєстрації розпорядження, його буде надіслано до Міністерства юстиції України в установлені законодавством строки та порядку.

З практикою органу оскарження з урахуванням Особливостей можна ознайомитися у електронній книзі Оскарження закупівель до АМКУ за Особливостями № 1178

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель