АМКУ прийняв розпорядження «Про припинення дії міжнародних договорів України міжвідомчого характеру з Республікою Білорусь»

98
22 Листопада 2023

Антимонопольний комітет України повідомив, що на засіданні АМКУ 21.11. 2023 прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України «Про припинення дії міжнародних договорів України міжвідомчого характеру з Республікою Білорусь».

Йдеться про припинення дії Угоди про співробітництво між Міністерством підприємництва та інвестицій Республіки Бєларусь та Антимонопольним комітетом України, учиненої в м. Москва 18 лютого 1997 року. Метою цієї Угоди був розвиток та зміцнення співробітництва між Сторонами в сфері захисту та розвитку економічної конкуренції з урахуванням національного законодавства та міжнародних договорів, учасниками яких є Україна і Республіка Білорусь.

Згідно з цим документом, співробітництво між Сторонами здійснювалось за кількома напрямами, серед яких – вдосконалення політики у сфері захисту та розвитку економічної конкуренції; вживання практичних заходів з питань антимонопольного регулювання та розвитку конкурентного середовища. Передбачався обмін досвідом в області розгляду фактів порушення законодавства у сфері захисту та розвитку економічної конкуренції; у сфері розробки і застосування нормативно-правових актів та в області адвокатування конкуренції. Планувалося вдосконалення правозастосовної практики у сфері захисту та розвитку економічної конкуренції та обмін практиками з питань міжнародного співробітництва у цій галузі, надання інформації за запитом кожної зі Сторін.

Цим рішенням також припинено дію Протоколу від 20 грудня 2017 року між АМКУ та Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі Республіки Білорусь, що засвідчував правонаступництво останнього  за цією Угодою.

З практикою органу оскарження з урахуванням Особливостей можна ознайомитися у електронній книзі Оскарження закупівель до АМКУ за Особливостями № 1178

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель