АМКУ про затвердження Порядку звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій

247
17 Жовтня 2023

Антимонопольний Комітет України публікує для електронних консультацій з громадськістю проєкт розпорядження «Про затвердження Порядку звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій» (leniency).

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю.

Антимонопольний комітет України.

2. Назва проєкту акта.

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій»

Проект розпорядження; ( .docx , 21.64 Кб )

Проект Порядку ( .docx , 80.01 Кб )звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій;

Пояснювальна записка до Проекту Порядку ( .docx , 37.52 Кб ) звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій та  додаток до пояснювальної записки ( .docx , 18.81 Кб ).

3. Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення.

Метою проекту акта є вдосконалення порядку застосування процедури звільнення від відповідальності, підвищення її ефективності та результативності та приведення у відповідність до законодавства Європейського Союзу.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю.

Суб’єкти господарювання, громадяни, держава.

5. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

Реалізація проекту акта дозволить оновити процедуру звільнення від відповідальності за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, підвищить її ефективність та результативність та узгодження її із законодавством Європейського Союзу та Законом

6. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною поштою на адресу:

shelest@amcu.gov.ua протягом 15 календарних днів з дня розміщення на сайті.

7. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення.

тел. (044) 251-62-55.

8. Прізвище, ім’я відповідальних осіб органу виконавчої влади.

Талах Віктор Миколайович.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Комітету.

З практикою органу оскарження з урахуванням Особливостей можна ознайомитися у електронній книзі Оскарження закупівель до АМКУ за Особливостями № 1178

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель