АМКУ наклав шртраф понад 679 тис грн за змову на закупівлі робіт з будівництва спортмайданчиків у Кам’янському

195
15 Серпня 2023

Антимонопольний комітет України повідомляє, що Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України визнала наявність змови між товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «БІЛДІНГ БУД» і товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна група «АРТ-БУД» під час їхньої участі у закупівлі робіт з будівництва комплексу мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту на просп. Конституції в м. Кам’янське Дніпропетровської області.

Ця закупівля, очікуваною вартістю більше 34 млн грн (ідентифікатор UA-2020-06-09-002404-а), у 2020 році оголошувалися Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради.

Під час розгляду справи Південно-східним міжобласним територіальним відділенням АМКУ було зібрано докази, що доводять наявність узгодженої поведінки учасників під час торгів.

Відповідно рішенням ТАК АМКУ від 10 серпня 2023 року відповідачів було визнано причетними до вчинення порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» – антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Обидві компанії оштрафовано на загальну суму 679 998 грн.

Нагадуємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (регулярно оновлюється). 

З рішеннями АМКУ, як Органу оскарження маєте змогу ознайомитися у електронній книзі Збірник рішень АМКУ, як Органу оскарження

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель