АМКУ надав роз’яснення щодо розгляду скарг

404
11 Квітня 2022

Постійно діюча адміністративна колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель Антимонопольного  комітету України ( далі – Колегія) на офіційному вебпорталі  Антимонопольного  комітету України надав роз’яснення щодо розгляду скарг.

 Колегія повідомила, що рішення органу оскарження, прийняті за скаргами, що надійшли 21.02.2022 та 22.02.2022 і були розглянуті у строки, визначені Законом України  «Про публічні закупівлі».

Колегія  також зазначила, що через технічні несправності «Кабінет оскарження», у якому  оприлюднюються рішення органу оскарження щодо поданих скарг, наразі  працює некоректно. А саме під час публікації рішення органу оскарження щодо прийняття до розгляду скарг, тимчасово відсутня технічна можливість зазначення коректної дати розгляду скарг, що надійшли до органу оскарження 21.02.2022 та 22.02.2022  та рішення щодо яких було прийнято 24.02.2022. Під час публікації зазначених рішень в «Кабінеті оскарження», автоматично зазначалася некоректна дата розгляду скарг – 30.12. 2022. При цьому технічна можливість змінити ці дати відсутня.

Колегія запевняє, що після усунення зазначених технічних недоліків та відновлення роботи органу оскарження, некоректні дати розгляду скарг буде змінено на коректні у відповідності до визначеного графіку роботи органу оскарження.

Також Колегія нагадала, що через запровадження в Україні воєнного стану, Антимонопольний комітет України 07.03.2022  прийняв Розпорядження згідно з яким до припинення чи скасування воєнного стану зупинено розгляд скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, поданих до Антимонопольного комітету України та рішення по яким не були прийняті станом на 25.02. 2022.

 Як діяти із закупівлями, які зупинені оскарженням читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «АМКУ припинив розгляд скарг: дії замовників та учасників»

За даними офіційного вебпорталу  Антимонопольного  комітету України.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icon digest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель