zyf

18 Грудня 2013
zyf
Ми державне підприємство є виробником теплової енергії, транспортуємо її та постачаємо населенню і бюджетним установам міста. Наше підприємство включено до переліку монополістів та розміщено на сайті Антимонопольного Комітету України. Оскільки для закупівель на нашому підприємстві використовуються виключно власні кошти підприємства (кошти, отримані в результаті господарської діяльності), то відповідно до п.6 част.1 ст.4 Закону України від 08.05.2012 р. № 4851-VІ «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» пороговою планкою вартості предмета закупівлі для товару (товарів), послуги (послуг) для нашого підприємства є 5 млн. грн., а для робіт – 10 млн. грн. Підкажіть, будь ласка: - чи існує затверджена форма додатків до річного плану закупівель (річний план потреб та закупівель товарів і річний план закупівель робіт та послуг); - чи підлягають оприлюдненню додатки до річного плану закупівель як невід'ємні частини річного плану Дякуємо!
Відповідь

Доброго дня. Щодо першого питання, то затвердженої форми додатку до річного плану не має. Мінекономрозвитку у своєму листі, який розміщено на сторінках 32-33 журналу «Радник в сфері державних закупівель» № 8 (11) за серпень 2012 року, поінформувало, що Уповноважений орган розробляє проект наказу, яким будуть внесені зміни до наказу МЕУ № 922 «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель. Щодо другого питання, то дане питання законодавством не врегульовано, але так як додаток це невід’ємна його частина, то...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можна кваліфікувати виготовлення містобудівної документації як роботи? Чи не вважатиметься за порушення, якщо Замовник укладе прямий договір, вартість якого не перевищує 1,5 млн. грн, без застосування відкритих торгів, керуючись пунктом 13 Особливостей?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    10.01.2025 року. Доброго дня! Замовник (бюджетна установа) має намір укласти прямий договір на виготовлення містобудівної документації за ДК 71410000-5 Послуги у сфері містобудування по КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі

  • Чи можна провести відриті торги на допороги
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня!Якщо у 2025 році планується закупити послуги з очікуваною вартістю 75 000,00 грн (річна потреба теж 75 000,00 грн), чи можемо ми провести Відкриті торги з особливостями?

  • Чи можна укласти прямий договір на суму до 100 тис. грн, а потім провести ВТ по одному й тому ж коду ДК?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Чи можна укласти прямий договір на суму до 100 тис.грн. а потім провести ВТ по одному і тому ж коду ДК.?

  • Який найшвидший спосіб здійснити закупівлю пального
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Цікавить таке питання: Комунальна Установа має закупити Паливо. Річна потреба планується 300 000 грн згідно кошторису. На даний момент залишки пального уже вичерпані. Запитання чи можемо ми створити закупівлю за

  • Яким чином звітувати про виконання договору, якщо постачальник виставив рахунок на суму більшу, ніж визначено в договорі, і замовник не може її оплатити?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Виникла наступна ситуація. Орган місцевого самоврядування. Згідно договору, укладеного за результатами відкритих торгів, залишок коштів на 01.12.2024 р. становить 140 тис.грн., постачальник виписав рахунок за грудень на 400 тис. грн.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО