Звітування за попередньою редакцією закону про закупівлі

27 Листопада 2020
anastasiia

Підкажіть будь-ласка, як правильно опублікувати звіт про виконання договору про закупівлю за закупівлями проведеними до 19.04.2020 року, якщо згідно норм закону на дану маніпуляцію надавалося 3 дні “з дня закінчення дії договору” ( інші підстави на даний момент не розглядаємо). А фактично 1,2,3 січня є офіційно вихідними днями. Яким чином вийти з даної ситуації не порушивши закон? Чим керуватися?

Відповідь

Вітаємо! За договорами про закупівлю, укладеними за результатами процедур закупівель, які були розпочаті до 18 квітня 2020 року включно, строк дії яких завершується наприкінці грудня, строк для звітування припаде на новорічні свята, у тому числі на державні вихідні. При цьому звертаємо увагу: на даний час судова практика підтримала позицію Антимонопольного комітету України, згідно з якою у сфері закупівель строки, завершення яких припадає на святковий чи неробочий день, не переносяться! І хоча в цілому така позиція спирається виключно на реалії функціонування ЕСЗ, у яку не закладено алгоритми перенесення строків, наполегливо радимо замовникам прийняти це правило як аксіому для всіх строків, передбачених...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель