Звернення від учасників спрощених закупівель після визначення переможця

23 Травня 2026
Сергій

Замовник проводить закупівлю робіт з «Виконання робіт з виготовлення (розроблення) проєктної документації стадії «Робочий проєкт (РП)» для забезпечення потреб безпеки і оборони по об’єкту: «Нове будівництво комплексної багатофункціональної будівлі з медичною частиною та влаштуванням споруди подвійного призначення із захисними властивостями ПРУ м. Тернопіль», яка оприлюднена в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-04-30-004078-a.
Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю замовник оприлюднив в електронній системі закупівель 14.05.2026, визначивши переможцем учасника, який за результатами аукціону надав найбільш економічно вигідну пропозицію.
06.05.2026 о 21:23 до замовника через електронну систему закупівель з вимогою на кваліфікацію UA-2026-04-30-004078-a.a1 звернувся учасник, пропозиція якого не відхилялась.
Враховуючи викладене, прошу надати роз’яснення правомірності таких звернень до замовника, що надходять через електронну систему закупівель від учасників спрощених закупівель після визначення переможця, крім учасників, пропозиції яких були відхилені.

Відповідь

Вітаємо. Експерти порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають питання ‒ Звернення від учасників спрощених закупівель після визначення переможця. Відносини у сфері оборонних закупівель регулюються Законом України „Про оборонні закупівлі“ (далі — Закон № 808-IX). Відповідно до частини 2 статті 2 Закону № 808-IX закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється державними замовниками відповідно до Закону України „Про публічні закупівлі“ з урахуванням особливостей, встановлених Законом № 808-IX. Відповідно до частини 4 статті 33 Закону Закону України...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Зміни до річного плану на фактичну суму майбутнього договору
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    шановні колеги! ​Звертаюся за вашою порадою щодо коректності внесення змін до річного плану закупівель. ​З огляду на актуальні зміни законодавства, під час проведення конкурентних закупівель ми зазначаємо очікувану вартість в

  • Відхилення учасника за раніше розірваний договір за згодою сторін
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    у листопаді 2025 року було укладено договір кап ремонту (згідно проекту). У квітні 2026 року через значне здорожчання проекту, підрядник незміг виконувати роботи за цінами на момент укладання договору, договір

  • Чи підпадає сплата судового збору під дію ЗУ «Про публічні закупівлі»?
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    підкажіть чи підпадає судовий збір під дію Закону чи Постанови 1178 "Про публічні закупівлі» сплата судового збору за подання позову, апеляційної, касаційної скарги тощо??

  • Застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Запитання щодо застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2026 р. № 957 Чи має право замовник у розумінні Закону України

  • Відміна торгів, якщо переможець визначений, проте договір ще не укладений
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня. Відбулися відкриті торги з особливостями, закупівля генератора. Визначився переможець. Договір про співпрацю ще не укладений. Чи можна на даному етапі відмінити торги, оскільки відпала потреба у його закупівлі

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО