Змінилася назва предмета закупівлі ➤ РАДНИК, портал

30 Листопада 2023
Валентина

У жовтні поточного року на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації для об’єкту Реконструкція підвального приміщення навчального закладу під захисну споруду цивільного захисту (протирадіаційне укриття) та оприлюднено звіт про договір укладений без використання електронної системи. Наразі виникла ситуація, що є необхідність змінити назву об’єкта, а саме замість формулювання “протирадіаційне укриття” зазначити “найпростіше укриття”. Чи можливо додатковою угодою внести зміни в частині назви предмета закупівлі? Чи потрібно розривати цей договір та укладати інший з новою назвою предмета закупівлі?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Змінилася назва предмета закупівлі.

Відкоригувати назву предмета закупівлі у звіті технічно не вдасться. Також технічно відмінити закупівлі без використання електронної системи неможливо. Тому можемо порекомендувати розірвати договір про закупівлю та оприлюднити інформацію про проведення закупівлі без застосування електронних систем повторно з відповідною назвою.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п 19 Особливостей істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпункту 13 пункту 13) цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків передбачених...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань