Зміна ціни ➤ РАДНИК, портал

18 Листопада 2023
Тетяна

Є укладений договір, постачальник враховуючи зростання ціни на газ пропонує підвищення ціни на підставі інфо:https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/reg/cherkasskaya? Чи буде це правильно?
Договір:
Предмет договору
1.1. Постачальник зобов’язується організовувати та забезпечувати цілодобову передачу Товару Покупцю шляхом заправки автотранспорту Покупця з використанням талонів на пальне. Відпуск Товару здійснюється у мережі автозаправних станцій (далі – АЗС) згідно з Переліком АЗС, які обслуговують талони Постачальника (Додаток №1 до цього Договору), а Покупець зобов’язується приймати та оплачувати такий Товар.
Предмет закупівлі: Газ нафтовий скраплений, Бензин А-95, Дизельне паливо, за
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти.

Ціна за одиницю Товару та ціна цього Договору, зазначена у цьому Договорі та/або Додатку до нього (Специфікації), можуть бути змінені за взаємною згодою Сторін протягом строку дії Договору у порядку та випадках, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), після попереднього письмового звернення Постачальника, до якого повинні додаватися всі розрахунки та інші обгрунтовуючі матеріали щодо зміни ціни Товару. У всіх випадках зміни ціни Сторони укладають додаткову угоду до даного Договору, з урахуванням вимог чинного законодавства України.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Зміна ціни.

Відповідно до п 19 Особливостей істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпункту 13 пункту 13) цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі про закупівлю у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору про закупівлю або останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань