Зміна системи оподаткування ➤ РАДНИК, портал

23 Листопада 2023
Олексій

Вітаю! Пунктом 19 Особливостей встановлено, що істотні умови договору не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадку, зокрема зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку з зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування – пропорційно до зміни таких ставок та/або пільг з оподаткування, а також у зв’язку із зміною системи оподаткування пропорційно до зміни податкового навантаження внаслідок зміни системи оподаткування.
Питання полягає у наступному, норма підпункту 6 пункту 19, в частині зміни системи оподаткування, стосується зміни системи оподаткування контрагента чи зміни податкового законодавства України? Чи може замовник укласти додаткову угоду до договору про закупівлю, керуючись підпунктом 6 пункту 19 Особливостей, якщо учасник закупівлі перейшов із спрощеної системи оподаткування на загальну за власним бажанням? Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Зміна системи оподаткування

Підпунктом 6 пункту 19 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), передбачено, що істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 і 13 (крім підпункту 13 пункту 13) цих особливостей, не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

  • Визначення розміру кошторисного прибутку
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

  • Локалізований товар виробництва України
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь-ласка, якщо товар, який підпадає під локалізацію виробляється в Україні та Українським виробником, є сертифікати відповідності. Чи потрібно Учаснику підтверджувати ступінь локалізації згідно Законодавства?

  • Код ДК на послуги з отримання номера ISSN та сертифіката ISSN
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПДоброго дня) Допоможіть з кодом ДК 021:2015 Предмет договору: послуги з отримання номеру ISSN та сертифікату ISSN (міжнародного стандартного номеру серіальних видань) Додатково для інформації: ISSN — це ключ для

  • Чи можна прямий договір?
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, роботи по кап. ремонту становлять 1 450 000,00 грн. Але, разом з проектом, експертизою, авторським наглядом та технічним наглядом все разом перевищує 1,5 млн. Чи можна, все

  • До усіх питань