зміна розміру мінімальної заробітної плати. Чи можна внести зміни до договору про закупівлю?

08 Грудня 2020
nataliia

Відповідно до п.7 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни – відбувається зміна істотних умов договору.
Підприємство уклало Договір за результатами проведених відкритих торгів на закупівлю послуг з охорони об»єктів (код 79710000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – охоронні послуги) .
Відбулася зміна розміру мінімальної заробітної плати , внаслідок чого зросла вартість однієї години охорони ( у договорі встановлений порядок зміни ціни при зміні мінімальної заробітної плати) . Чи маємо право при зміні ціни за одну годину охорони збільшити ціну договору про закупівлю ?

Відповідь

Вітаємо! Зростання заробітної плати працівників замовника в жодному разі не впливає на вартість договору про закупівлю, укладеного учасником із цим замовником за результатами процедури закупівлі чи спрощеної закупівлі. Це пов’язано з тим, що замовники не формують собівартості предмета закупівлі, а здійснюють оплату договору про закупівлю відповідно до фінансування, затвердженого кошторисом чи фінансовим планом.

Установи, заклади чи організації є учасниками в розумінні Закону про публічні закупівлі, зміна оплати праці їхніх працівників може впливати на ціну предмета закупівлі тільки в тому випадкові, коли учасник формує собівартість предмета закупівлі та встановлює його ціну на ринкових умовах.

Вільні ціни визначаються на всі види продукції...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи можливо продовжити строк дії договору
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка. Процедури на закупівлю продуктів харчуваня здлійснювалось по квартально до 31.03.2021р (відкриті торги, спрощені процедури). На даний час угоди не використані. Чи можливо продовжити строк дії договору до

  • Стаття 16, 17 для субпідрядників
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПУ разі залучення субпідрядника в обсязі меншому ніж 20 відсотків від вартостіі договору про закупівлю , потрібно давати Учаснику у складі тендерної пропозицічї довідки на підтвердження умов ст. 16,17 Закону

  • По яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ППо яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами на одному підприємстві, з метою справедливого (рівного) навантаження на кожну уповноважену особу, при цьому щоби це

  • Чи варто при закупівлі робіт з технагляду використовувати той же код ДК за яким закуповувались роботи з будівництва (реконструкції)?
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЄ необхідність у закупівлі робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта. Згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 вартість робіт щодо здійснення технічного нагляду включається до зведенного кошторису проектної документації та є складовою частиною

  • щодо нюансів спрощеної закупівлі
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВітаю. Допоможіть будь ласка розібратися. Згідно абз.4 п.3 ч.7 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»(далі Закон) придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель