Як звітувати про виконання договору про закупівлю у разі проведення претензійно-позивної роботи?

26 Жовтня 2020
astrabest1703-gmail-com

Згідно із статтею 10 Закону Про публічні закупівлі замовник зобов’язаний оприлюднити звіт про виконання договору про закупівлю протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання. 1) Якщо строк дії договору закінчився, але зобов’язання за договором не виконані (постачальнику/виконавцю виставлено штрафні санкції/позовні вимоги; або сталася затримка оплати зі сторони Замовника), то чи є правові підставі НЕ опубліковувати звіт про виконання договору по закінченні вказаного в договорі строку дії, а оприлюднити звіт після фактичного виконання договору? 2) Чи наявність таких обставин, як виставлення штрафних санкцій, позовних вимог передбачає укладення додаткової угоди відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 41 з оприлюдненням її у встановленому Законом порядку і продовженням строку дії договору в електронному полі під час внесення змін до Договору та подальшим звітуванням за виконання договору, відштовхуючись від оновленої дати строку дії договору? Адже Контрагент може відмовитись від підписання такої угоди з причини оскарження виставлених йому штрафних санкцій та/або претензії. Як правильно Замовнику звітувати в такому випадку – після того, як будуть виконані всі двохсторонні зобов’язання, в тому числі із сплатою штрафних санкцій, незважаючи на протермінування строку дії договору і чи слід в такому випадку додавати до звіту інформацію про те, що велась претензійно-позовна робота? Чи все ж таки необхідно продовжувати строк дії договору? Але як тоді визначити необхідний строк, адже він залежить від термінів розгляду позову і судових засідань.

Відповідь

Вітаємо! Відповідно до пункту 12 частини 1 статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема, звіт про виконання договору про закупівлю – протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання.
Тобто замовник самостійно обирає підставу звітування, а саме закінчення строку дії договору про закупівлю або виконання договору про закупівлю сторонами або його розірвання. У випадку, коли замовником ведеться претензійна робота та існує нагальна необхідність у звітуванні за такою...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань