Збільшення ціни договору ➤ РАДНИК, портал

08 Грудня 2023
Оксана

Нашою установою (управлінням культури) на початку 2023 року укладено договір на постачання теплової енергії у відповідності до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (відсутність конкуренції з технічних причин). Умовами даного договору визначений тариф на постачання теплової енергії та щомісячний розмір плати за поставку теплової енергії (абонентське обслуговування). Слід зазначити, що умовами договору (з урахуванням п. 19 Особливостей) передбачено, що істотні умови договору не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань в повному обсязі. У листопаді підприємство-надавач послуг піднімає (збільшує) розмір плати за поставку теплової енергії (абонентське обслуговування). Плата за абонентське обслуговування затверджується внутрішнім наказом по підприємству та визначається виконавцем комунальних послуг за їх фактичними витратами у розрахунку на 1 абонента/міс, в межах граничного розміру затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 808. Чи правомірно буде внести зміни до договору і згідно якого підпункту п.19 Особливостей?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання збільшення ціни договору.

З наведеної Вами у запитанні інформації не вбачається, що у даному випадку наявні підстави, визначені пунктом 19 Особливостей для внесення змін до договору, оскільки у даному випадку не йде мова про коливання ціни товару на ринку та відсутня інформація щодо встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни для застосування пункту 9. Проте, задля надання коректної відповіді на запитання необхідно ознайомитись з умовами договору тощо.

У зв’язку з наведеним, рекомендуємо  звертатися на платну консультацію до Тендерного агентства «Радник» +38 (044) 334 80 72 tenders.kiev@gmail.com

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Вимоги, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПУчасником в закупівлі електричної енергії UA-2024-04-10-007446-a поставлено наступне питання: Шановний Замовнику, Відповідно до підпункту 5.2.5. пункту 2 Розділу V Тендерної документації встановлено: 5.2.5. З метою запобігання необґрунтованому заниженню ціни тендерної

 • Визначення предмета закупівлі послуг
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВ мережі містяться різні трактування послуги поставки товару. Чи передбачає послуга поставки товару його доставку, монтаж та налаштування?

 • Додаткова потреба в оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППитання: оборонний замовник від військової частини, підписав договір по ЗЦП, прозорро, 822 наказу, з переможцем аукціону, виникла додаткова потреба, замовити той же предмет закупівли, ціна договору менше 50%, договору, який

 • Переклад та 24 години на виправлення
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВТО (труби стальні). Технічні (якісні), кількісні вимоги до товару : “Якість товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися Сертифікатом відповідності/ якості підприємства- виробника”. Учасник в тендерній пропозиції надав

 • Еквівалент у публічних закупівлях
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППроцедура відкритих торгів з особливостями. У додатку 3 Спецфікація ми не зазначаємо марку товору,який ми плануємо придбати(Кількісні характеристики предмета закупівл). А детальні технічні вимоги Чи можемо ми зазаначти наприклад :

 • До усіх питань