Збільшення ціни договору на 20%

16 Грудня 2020
iryna

Просимо надати розяснення щодо застосування ч.5 ст.36 ЗУ “Про публічні закупівлі” за старою редакцією закону. Договір на закупівлю палива, укладений за результатам проведення відкритих торгів, містив 10 позицій. Додаткова потреба щодо продовження дії договору на 20% виникла лише за двома позиціями. У такому випадку замовник за кожною з цих двох позицій повинен збільшити суму не більше ніж на 20%? Чи є можливість збільшити суму за цима позиціями більше ніж на 20% за умови що інші позиції за договором залишатимутися незмінними?

Відповідь

Добридень! Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» у попередній редакції, сказано, що дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Умови подовження дії договору Закон не містить, обмежуючим фактором є саме ціна.

Зверніть увагу, що замовник у такому випадку рахує 20% ціни договору про закупівлю за попередній рік, а не ціни окремих позицій договору про закупівлю. Доцільно також буде прочитати статтю...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань