Зазначення інформації щодо місця поставки товарів в оголошенні — імперативна норма

10 Лютого 2022
olha

Замовниками широко використовується така технічна реалізація на авторизованих майданчиках та, відповідно, в електронній системі закупівель Прозорро, відображення місця надання послуг/поставки товарів шляхом проставляння «галочки» в полі «відповідно до документації» у випадку, якщо послуги надаються/товари поставляються за місцем розташування виробничої бази Виконавця Послуг (Учасника), адже на етапі оголошення Замовник апріорі не може знати таку адресу Виконавця-Переможця.
При цьому моніторинги ДАСУ визначають порушенням використання опції «відповідно до документації», адже в такому випадку в автоматично сформованих в Прозорро Оголошенні та Повідомленні про намір укласти Договір не відображається конкретна адреса місця надання послуг.
Звідси питання:
ЯКИМ ЧИНОМ ЗАМОВНИКУ ВІДОБРАЖАТИ в електронних полях Оголошення, встановлених системою («Вулиця та номер будинку», «Населений пункт», «Країна», «Область», «Поштовий індекс»), адресу Виконавця послуг, яка стане відома ЛИШЕ В ДОКУМЕНТАХ УЧАСНИКІВ ПРОПОЗИЦІЇ згідно із територіальним розташуванням Учасників (Виконавця), тобто після закінчення кінцевого терміну подання пропозицій?

Відповідь

 

Добрий день! Статтею 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлено порядок інформування про проведення відкритих торгів. Крім того, оголошення про проведення відкритих торгів, серед іншого, повинно містити кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг.

Отже, оголошення про проведення відкритих торгів яке безоплатно оприлюднюється в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону в обов’язковому порядку має містити інформацію про кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг та є чітко визначеною замовником на момент прийняття рішення про проведення закупівлі.

При цьому вже протягом тривалого часу...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

 • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

 • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

 • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

 • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

 • До усіх питань