Затвердження професійного стандарту ➤ РАДНИК, портал

11 Жовтня 2023
Валентина

У 2017 році я була прийнята на посаду фахівця з публічних закупівель. Маю неповну вищу освіту, закінчила коледж у 1989 році. Питання: чи можу я тепер займати цю посаду, у зв’язку із введенням в дію наказу Мінекономіки про затвердження професійного стандарту «фахівець з публічних закупівель»?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання –  Затвердження професійного стандарту. Дане питання кадрового характеру, рекомендуємо звернутися до кадрової служби Вашої організації за роз’ясненням. Адже, все залежить від вимог,які  передбачатимуться до посади « Фахівець з публічних закупівель» безпосередньо в організації в якій Ви працюєте. Від посади та рівня кваліфікації, яка передбачена для даної посади.

Рекомендуємо ознайомитися із статтею Оприлюднено новий наказ Мінекономіки про затвердження професійного стандарту «Фахівець з публічних закупівель» (new)

Запрошуємо на навчання офлайн-навчання «Фахівець з публічних закупівель: 5-денний інтенсивний практичний курс»

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Закупівля згідно пункту 11-1
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

  • Чи відносяться дрова до твердого палива
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

  • Розробка ПКД – роботи чи послуги
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

  • Рішення про скасування річного плану
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

  • Про ЗПП, який не відбувся
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО