Застосування вимог статті 17 Закону до переможця у переговорній

23 Грудня 2020
anna-kliuieva

Підкажіть будь ласка, в переговорной процедурі закупівлі чи застосовується до переможця стаття 17? Можливо на сайті радника є статті з цього приводу?

Відповідь

Добрий день! З 19.04.2020 стаття 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) при проведенні переговорної процедури закупівлі застосовується не повністю, а лише частково. Відповідно до частини 3 статті 40 Закону про публічні закупівлі замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону.

При проведенні переговорної процедури не застосовується частина 2 статті 17 Закону, відповідно до якої замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель