Застосування правильну редакцію Закону

28 Грудня 2020
iryna

Доброго дня просимо надати роз’яснення. Ми укладаємо додатково году до договору про закупівлю щоб було укладено до 19 квітня 2020р. Чи можемо ми посилатися на статтю 36-у частину 5-у старої редакції закону при продовженні дії договору на 20 відсотків, а також на прикінцеві положення діючоі редакції закону частину 6-у?

Відповідь

Добрий день!  Зміни до договорів про закупівлю, укладених у порядку та на умовах, установлених до введення в дію чинного Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), вносять у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону (тобто відповідно до частини 5 статті 36 попередньої редакції Закону), про що прямо вказано в пункті 6 прикінцевих та перехідних положень Закону.

Продовжити дію договору про закупівлю, застосувавши частину 6 статті 41 Закону, можна лише стосовно договорів про закупівлю, укладених за результатами проведених процедур / спрощених закупівель / рамкових угод оголошених з 19.04.2020.

Пам’ятаймо, що правила старої й поточної редакцій...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань