Засновником української фірми є закордонна фірма, на яку накладено санкції на 50 років, чи правомірно дискваліфікувати такого учасника?

23 Січня 2025
Анна

При перевірці учасника-переможця, було встановлено, що засновником української фірми( яку система визнала економічно вигідною), є закордонна фірма, на яку накладені санкції на 50 років. Сама фірма, кінцевий беніфіціальний власник, директор не підпадають під санкції. Чи правомірно буде дискваліфікувати цього учасника.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Засновником української фірми є закордонна фірма, на яку накладено санкції на 50 років, чи правомірно дискваліфікувати такого учасника? Відповідно до п 47 Особливостей замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі втому числі у разі, коли  учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи – учасника процедури закупівлі є...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Строки надання послуг у проекті договору
    07 Січня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня!Були оголошені відкриті торги, і в оголошенні і в проекти договору надання послуг прописано з 01.01.2026-31.12.2026. Відповідно до закупівлі була подана скарга і був перенесений аукціон, договір буде підписаний

  • Прямий договір чи ЗПП при закупівлі продуктів харчування
    07 Січня 2026
    Читати відповідь

    Який вид процедури закупівлі – прямий договір чи запит – варто обрати замовнику, якщо вартість догворів по продуктах харчування становитиме до 100 тисяч ?

  • Договір ЗПП надано у вихідний шляхом електронного документообігу
    07 Січня 2026
    Читати відповідь

    Останнім днем для укладання договору по ЗПП було 04.01.2026 р. (неділя). Учасник надіслав договір на електронну пошту Замовника не в сканованому вигляді, а PDF формат, без підпису і печатки, а

  • Відкриті торги не на всю суму бюджетних асигнувань
    07 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи можливо оголошувати відкриті торги з особливостями не на всю суму бюджетних асигнувань виділених на рік. Наприклад, виділено 1 200 000,00 на 2026 рік, чи можемо ми оголосити торги на

  • Алгоритм дій при погодженні проєктів НПІ з Мінцифри
    07 Січня 2026
    Читати відповідь

    Замовнику необхідно закупити програмне забезпечення на суму 1,7 млн. грн. Знаю, що треба отримати погодження від Мінцифри. Але чіткої інформації про те, що і куди надсилати для погодження не знайшли.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО