Запит ціни пропозицій медичних виробів ➤ РАДНИК, портал

14 Липня 2023
svitlana

Лікувальному закладу необхідно закупити лікарські засоби у кількості 96 найменувань на очікувану вартість 1 500 000,00 грн. за кодом ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція». З них 36 найменувань увійшли до обов’язкового переліку лікарських засобів, закупівля яких, відповідно до Постанови КМУ №686 від 07.07.2023, здійснюється шляхом проведення Запиту ціни пропозиції(використанням електронного каталогу).
Чи є обов’язковим ділити предмет закупівель, щоб провести окремо закупівлю через Прозорро маркет(ЗЦП) та відкриті торги з Особливостями? Чи не буде порушенням, якщо замовник проведе одну процедуру закупівлі – відкриті торги з Особливостями на всі найменування?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник»  відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання  запиту ціни пропозицій медичних виробів.   Згідно з пунктом 11-1 Особливостей  у разі коли замовники, які є закладами охорони здоров’я або структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, здійснюють закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за переліком згідно з додатком, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, такі закупівлі здійснюються з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Обрання категорії КАТОТТГ
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю, при заповненні параметрів плану закупівлі яку правильно обрати категорію КАТОТТГ для територіальної громади? Дякую.

  • Зазначення коду ДК в назві предмета закупівлі
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібно в назві предмету закупівлі зазначати код за Єдиним закупівельним словником? Наприклад : Постачання теплової енергії, код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного

  • Чи сумуються закупівлі по одному коду ДК
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи сумуються закупівлі по одному коду ДК, але за різними видами закупівель?

  • Порушення термінів при ЗПП
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи порушені терміни по ЗЦП, під час обрання переможців в закупівлях: UA-2025-12-23-003421-a UA-2025-12-22-000453-a

  • Додаткова потреба та два прямих договори
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю! Замовником було укладено два договорибез використання ЕСЗ на суму 70тис грн. та через 2 місяці на суму 57 тисяч. Згідно наявної потреби складалось керівником клопотання про виділення додаткових коштів

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО