Запит пропозицій постачальників ➤ РАДНИК, портал

01 Листопада 2023
Олена

Допоможіть розібратися в порогах у ЗПП.
Абзац 2 пункту 12 особливостей звучить: “У запиті пропозицій постачальників щодо закупівлі товару, вартість якого не перевищує 500 тис. гривень, замовник може визначити інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення, в тому числі КОНКРЕТНУ ТОРГОВЕЛЬНУ МАРКУ.”
Абзац 3 пункту 12 особливостей звучить: “Запит пропозицій постачальників щодо закупівлі товару, вартість якого дорівнює або перевищує 500 тис. гривень, повинен містити інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення. За результатами формування замовником у запиті пропозицій постачальників характеристик та їх допустимих значень кількість пропозицій від постачальників щодо такого товару, що відповідають характеристикам до товару, визначеного в запиті пропозицій постачальників, не може бути менше двох.”
Як правильно трактувати вартісні межі, вказані у даному пункті: 500 тис. гривень – відносно ПРЕДМЕТУ закупівлі (тобто річна потреба), чи 500 тис.гривень – це вартість товару саме в цій, конкретній закупівлі (очікувана вартість закупівлі).
Чи може замовник вказувати КОНКРЕТНУ ТОРГІВЕЛЬНУ МАРКУ при оголошені ЗПП щодо закупівлі товару вартість якого дорівнює або перевищує 500 тис. гривень?
Prozorro Market дає замовнику можливість налаштовувати профіль товару, в тому числі і вибирати виробника товару, незважаючи на суму закупівлі, оскільки спочатку формується кошик ЗПП, а вже потім, при оголошені вказується очікувана вартість закупівлі.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Запит пропозицій постачальників.ЗПП здійснюється замовниками як у разі допорогових закупівель так і у випадках понадпорогових закупівель. Відповідно до пунктів 10 і 11 Особливостей.  У разі закупівлі товарів понадпороговою вартістю шляхом проведення ЗПП замовник укладає договір з урахуванням ЦКУ, ГКУ та вимог Закону України «Про публічні закупівлі»  та Особливостей. Зокрема пунктів 17 і 19 Особливостей.

У разі укладання договору в результаті проведення ЗПП відповідно до п 11 Особливостей, замовник укладає договір враховуючи вимоги ГКУ та ЦКУ.

Замовник самостійно визначає вартість предмета закупівлі враховуючи планову потребу на рік. У...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Закупівля згідно пункту 11-1
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

  • Чи відносяться дрова до твердого палива
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

  • Розробка ПКД – роботи чи послуги
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

  • Рішення про скасування річного плану
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

  • Про ЗПП, який не відбувся
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

  • До усіх питань