Залучення субпідрядника ➤ РАДНИК, портал

27 Січня 2024
Марія

Шановна редакціє! Прошу надати роз’яснення:
Юридична особа (надалі – Підприємство) є Замовником в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади). В той же час, Підприємство має намір брати участь в торгах у якості Учасника в іншого Замовника. Також, Підприємство, у випадку визнання Переможцем торгів, буде залучати субпідрядну організацію.
Запитання:
1) Чи потрібно Підприємству оголошувати «власний» тендер на послуги субпідряду (щодо залучення субпідрядника для виконання тендерного договору Підприємства з іншим Замовником)?
2) Якщо такий тендер потрібно оголошувати, то в який період: до визнання Підприємства Переможцем торгів, чи після укладення Договору з іншим Замовником?
3) Якщо Підприємство не зобов’язане оголошувати «власний» тендер на послуги субпідряду, то чи потрібно Підприємству, яке саме по суті є Замовником, відображати договір субпідряду в системі Прозорро у своєму кабінеті Замовника в якості власних закупівель?

Відповідь

Згідно з пунктом 25 частини першої статті 1 Закону публічна закупівля (далі – закупівля) – придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом.

Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і містить відомості, визначені частиною другою статті 22 Закону, зокрема у разі закупівлі робіт та послуг вимогу про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю (пункт 18 частини другої статті 22 Закону).

Водночас відповідно до пункту 6...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Чи вважається неправильне визначення предмета закупівлі формальною помилкою
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Пвипадково провів процедуру закупівлі де визначив предмет закупівлі за 6 знаком, закупівля завершена, чи являється це формальною помилкою ?

  • Чи додавати вартість матеріалів до очікуваної вартості процедури закупівлі
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПУ поточному році селищною радою придбано через відкриті торги з особливостями матеріали (щебенево-піщану суміш) для поточного ремонту доріг комунальної власності. Планується передавати дані матеріали виконавцю послуги з поточного ремонту доріг,

  • Формулювання вимог щодо забезпечення виконання договору
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, як правильно в тендерному договорі прописати пункт забезпечення виконання договору у вигляді депозиту на рахунок. Чи для цього потрібно заключити окрему угоду про забезпечення? У Вас на

  • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

  • Визначення розміру кошторисного прибутку
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

  • До усіх питань